آمار
menusearch
setapco.ir

قوانین و مقررات ,

(0)
(0)
قوانین و مقررات

مقررات انجام پروژه با اباکوس و ایتبس

 1. صرف ثبت سفارش، هیچگونه مسئولیتی برای ستاپ ایجاد نمی‌کند.

 2. پس از ثبت درخواست انجام پروژه، ستاپ در اسرع وقت، درخواست را بررسی نموده و نتیجه را به متقاضی اعلام می‌کند. متقاضی می‌تواند از طریق شماره پیگیری دریافت شده در زمان ثبت درخواست این نتیجه را مشاهده کند.
 3. ملاک عمل در اجرای سفارش ها، فرم ثبت سفارش تکمیل شده توسط متقاضی است. هرگونه درخواست جدید در حین اجرای سفارش، در صورت قابل اجرا بودن، منوط به پرداخت اضافه هزینه است.

 4. درصورت موافقت ستاپ ، متقاضی موظف است نسبت به پرداخت نیمی از مبلغ اعلام شده در بند 2 (در صورت قبول انجام سفارش)، به عنوان پیش پرداخت است.
 5. کلیه پرداخت ها به صورت آنلاین بوده و با استفاده از فرم پرداخت آنلاین و اتصال به درگاه بانکی انجام خواهد شد.
 6. پس از اعلام پایان انجام سفارش توسط ستاپ، متقاضی موظف است نسبت به تسویه مبلغ باقیمانده سفارش از روش مندرج در بند 5 اقدام نماید.
 7. کلیه فایل ها و گزارش های مرتبط با سفارش، پس از تسویه کامل مبلغ سفارش، به آدرس پست الکترونیکی که متقاضی در زمان ثبت سفارش وارد نموده است، ارسال خواهد شد.
 8. انجام اصلاحات احتمالی، تا 48 ساعت پس از اجرای بند 7، به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت.
 9. تحویل فایل‌های نرم افزاری به متقاضی منوط به تسویه حساب کامل توسط متقاضی است. درغیر این صورت هیچ‌گونه فایلی در اختیار متقاضی قرار نخواهد گرفت.
 10. در صورتی که متقاضی، بنا به هر دلیلی، از انجام سفارش منصرف شود، پیش پرداخت عودت داده نخواهد شد.
 11. هرگونه مشاوره حضوری در مورد سفارش ثبت شده، منوط به پرداخت حق المشاوره است. این مبلغ به میزان 500000 ریال برای هر نیم ساعت در نظر گرفته شده است.
 12. تسویه مبلغ سفارش و ارسال فایل ها و گزارش های مرتبط، به هیچ عنوان منوط به تایید نتایج از سوی اشخاص ثالث (اعم از استاد، مشاور، کارفرما و ...) نخواهد بود.
 13. با ثبت سفارش در سایت، متقاضی متعهد می شود که کلیه موارد مندرج در این صفحه و نیز روند انجام سفارشات محاسبه و تحلیل سازه را به طور کامل مطالعه نموده و با همه بندهای آن موافقت کامل دارد.
 14. ستاپ حق قطع همکاری با متقاضی را در هر زمانی و بنا به هر دلیلی برای خود محفوظ می دارد.

مقررات عمومی

 1. فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.

 2. مسئولیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و ستاپ هیچگونه مسئولیتی را در قبال عملیات صورت گرفته در پنل مدیریت کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه‌ی دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند، نمی پذیرد . همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و  استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد . 

 3. ستاپ متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و کاربران متعهد می شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی خودداری نمایند.
 4. ستاپ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج توسط کاربران بر عهده نمی گیرد.
 5. مصونیت اطلاعات کاربران در نزد شرکت تضمین می شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه های قضایی و دولتی ذیصلاح می باشد و همچنین ستاپ حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.